Welcome, Guest. Please login or register.
17.11.17, 23:48:13
Home Help Search Login Register

+  Petrjr fórum
|-+  Společenské hry
| |-+  Deskové hry
| | |-+  Galaxy Trucker
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Pages: 1 [2]  All Go Down Print
Author Topic: Galaxy Trucker  (Read 22535 times)
Alnagon
Global Moderator
Štamgast

« Reply #20 on: 12.06.08, 12:49:05 »

Takže jediná výhoda je, že dokud svou hromádku nezotáčíš, tak ti do ní ostatní nesměj šahat?
Ne, nesměj ti do ní šahat sami vůbec. Ale můžeš si dílky měnit s ostatními.
Asi to bude podstatně pomalejší.

Aha, já to původně pochopil tak, že to, co otočíš a nepoužiješ, už patří všem. Výměnný obchod při online hraní si nedokážu dost dobře představit.

Napadlo mne, že by se ta první část dala hrát taky na kola.

5) stavění na kola: Hráč, který je na tahu, může buď otočit jeden dílek a pokud ho použije, tak zkusit ještě jeden anebo si vzít jeden z již otočených dílků. Ovšem chtělo by to nějak dílky průběžně vyřazovat, aby poslední hráč neměl neomezeně času na dostavění dokonalé lodě.
Tohle taky bude celkem pomalé, podobně jako vyměňování. To s dokonalou lodí nevím, jestli je reálné riziko, to by se muselo vyzkoušet. Čekám, že prostě nezbyde dost velký výběr dílků na přetvoření rozestavěné lodě na dokonalou.

Přinejmenším po postavení lodí I těch dílků zbyde fakt hodně, takže kdyby si někdo počkal, až všichni svou loď dostavěj a pak začal v klidu stavět, myslím, že by se mu pěkná loď povedla.
Neznalek
Občasný přispěvatel
**

« Reply #21 on: 16.06.08, 18:13:01 »

Napadlo mne, že by se ta první část dala hrát taky na kola.
Tak tohle se mi zda jako hodne zajimavy navrh.

5) stavění na kola: Hráč, který je na tahu, může buď otočit jeden dílek a pokud ho použije, tak zkusit ještě jeden anebo si vzít jeden z již otočených dílků. Ovšem chtělo by to nějak dílky průběžně vyřazovat, aby poslední hráč neměl neomezeně času na dostavění dokonalé lodě.
Nebo by se (napr.) mohli pocitat kola a kazdy musi dokoncit svou lod driv nez za dvojnasobek tahu toho nejrychlejsiho...

Quis fuit, horrendos primus qui protulit enses? Quam ferus et vere ferreus ille fuit!
Who was the fist that forged the deadly blade? Of rugged steel his savage soul was made.
[Tibullus]
Alnagon
Global Moderator
Štamgast

« Reply #22 on: 17.06.08, 08:45:52 »

Nebo by se (napr.) mohli pocitat kola a kazdy musi dokoncit svou lod driv nez za dvojnasobek tahu toho nejrychlejsiho...

To by bylo potřeba vyzkoušet a asi by to nemělo být takhle striktní, ale pro každou raketu jinak.
Pages: 1 [2]  All Go Up Print 
Jump to:  

Login with username, password and session length